high quality wholesale wigs for sale. we supply the high quality crrreplica.ru with cheap price. the specific geneva brand most likely was acknowledged through the process of high quality https://www.franckmuller.to/. swiss jerseyswholesale.ru became a market share of a of a developer swiss watches. best swiss luxurywatch make use of tooth craftsmanship and therefore cutting artistic creation to present impressive character. paneraireplica.ru has been at the forefront of watch making. succulent workmanship is going to be abdominal price yvessaintlaurentreplica.ru usa.

 

 

 

دیجیتال ساینیج

Signage یا همان اطلاع رسانی بصری به معنای عرضه ی محتوا از طریق نشانه های تصویری است که جایگزین واژگان شده اند و پیام های بیش تری درمقایسه با نمادهای زبانی انتقال می دهند. با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه فن آوری های ارتباطی مفهوم دیگری با عنوان Digital Signage یا “سامانه نمایش محتوای یکپارچه” وارد ادبیات روابط عمومی ها گردید و جای خودش را در میان ابزارهای ریز و درشت روابط عمومی الکترونیک به خوبی یافت.

این سامانه توانسته با گردآوری بسیاری از ویژگی های فن آوری های ارتباطی، گام بلندی در تحقق روابط عمومی های نوین الکترونیک بر دارد.

به طور ویژه، استفاده از محتواهای گرافیکی و تصویری در پیام رسانی، تا حد زیادی توانسته اثرات بیش تری بر مخاطب داشته باشد. طبق پژوهش های انجام شده نیز، اطلاع رسانی گرافیکی و تصویری دارای قدرت بسیار زیادی است و بر اساس همین تحقیقات، مهم ترین اولویت روابط عمومی ها برای تولید و استفاده از محتوا، افزایش قدرت اطلاع رسانی با استفاده از جذابیت های بصری به شمار می آید. بنابراین به نظر می رسد مسیر اطلاع رسانی سازمانی به گونه ای تغییر یافته که ناگزیر از بهره مندی از فن آوری های نوین اطلاع رسانی است؛ زیرا از یک سو به باید در زمانی کوتاه و فضایی محدود، حجم بالایی از اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار دهد و از سوی دیگر تنها با تکیه بر فن آوری ها است که این مهم تحقق می یابد.

 

Digital Signage

عبارت است از یک سیستم مرکب از سخت افزارها و نرم افزارهای تخصصی که امکان نمایش طیف گسترده ای از اطلاعات را با کاربری های متنوع در بستر شبکه فراهم می نماید.

 

کاربرد دیجیتال ساینیج

می تواند در راه رو، رستوران، لابی، نمازخانه، سالن انتظار یا جلسات و یا هر جای دیگری مورد استفاده قرار گیرد. با جستجوهای اینترنتی به سادگی می توان صدها کاربری برای ساینیج پیدا کرد. مواردی که معمولا به ذهن خطور نمی کنند.

 

از کجا بدانیم که سازمان ما نیازمند دیجیتال ساینیج است؟

از نظر نیاز، هر سازمان یا شرکتی که نیاز به اطلاع رسانی دیداری قابل ملاحظه داشته باشد، می توان کاربر Signage باشد. در واقع پانل های ساینیج نه تنها می توانند پرسنل سازمان را مورد هدف اطلاعاتی خود قرار دهند بلکه می توانند با ارائه مطالب تشریحی خدمات خود و حتی استفاده از تیزرهای اختصاصی می توانند بازدید کنندگان را نیز مخاطب ساینیج قلمداد کنند. در مقایسه با سایر ابزار اطلاعاتی، ساینیج نیاز به لاگ این کردن ندارد، نیاز به حضور فیزیکی افراد در مکانی مشخص مثلا پشت میز کار خود ندارد، پیغام کوتاه نیست که جذابیت بصری نداشته باشد. ساینیج ترکیبی از فیلم و عکس و اسلاید و صفحات وب است.

 

سخت افزارهای موردنیاز دیجیتال ساینیج

نمایشگر، تین کلاینت، بستر شبکه

 

نمایشگر موردنیاز دیجیتال ساینیج

هرسخت افزاری که خروجی تصویر با ان میسر باشد.مانند LCD.تلویزیون های شهری، ویدئو پروژکتورها و…

 

آیا باید برای هر نمایشگر یک دستگاه media player جداگانه در نظر گرفت؟

اگر محتوای تصویری/صوتی یکسانی برای همه نمایشگرها در نظر گرفته اید و از لحاظ فیزیکی بعضی نمایشگرها به هم نزدیک هستند می توان از سوئیچ های تصویری و فقط یک media player بهره برد.

 


دلایل ناموفق بودن ابزارهای دیجیتال ساینیج در برخی مراکز چیست؟

عدم‌بروزرسانی مناسب
عدم استفاده در مکان های مناسب
استفاده نکردن از محتوای مناسب در مکان و زمان مناسب

 

کدام بخش از یک سازمان یا شرکت با دیجیتال ساینیج در ارتباط خواهند بود؟

در حالت کلی به منظور مدیریت این سیستم  واحد روابط عمومی (به منظور ایجاد محتوای دیجیتال) و واحدIT  به منظور راه اندازی و فراهم کردن زیرساخت مناسب.

اما در واقع دیجیتال ساینیج مختص شخص یا سمت خاصی در سازمان شما نیست بلکه تمامی افراد یک سازمان و حتی مراجعه کنندگان و مشتریان آن ها را هم در بر خواهد گرفت و می توان از آن برای تعامل با مشتریان استفاده کرد.

 

مزیت ها و تفاوت ها

کتابخانه : آرشیو محتویات سامانه و امکان ذخیره سازی و جستجو بر اساس تاریخ و فرمت و…  

قالب ها: امکان طراحی در انواع نمایشگر ها با ابعاد مختلف به صورت عمودی یا افقی

مدیریت: مدیریت نمایشگر ها و تعیین دسترسی به هرکدام از آنها ، امکان گروه بندی ، اختصاص بخشی از صفحه نمایشگر به شخص خاص و…

چیدمان: تقسیم بندی صفحه نمایش به ناحیه های مختلف و ارسال محتویات به هر کدام از نواحی

بریده جراید روز: امکان انتخاب جراید دلخواه که هر روزه به صورت خودکار به روز رسانی می شوند

امکانات بومی سازی : اوقات شرعی با امکان شخصی سازی گسترده ، تخصیص سطوح دسترسی هر بخش به فرد خاص و

نمایشگر ها : امکان مدیریت صفحه نمایش ها و نظارت بر آخرین وضعیت آنها

جدول زمانی جلالی (شمسی): زمانبندی نمایشگر ها و ارسال چیدمان های مختلف در بازه زمانی متفاوت